Jak se stát dobrou biomatkou

19.10.2019

Vždycky jsem si říkal jaké to asi je, když nějaká slavná osobnost vydá nějaké prohlášení, nebo fotku na Instagram a hned se najde hromada hulvátů, kteří to mají tendenci kritizovat, komentovat a urážet.

Ne, že bych byl slavný, nebo že bych vydával nějaká prohlášení. Prostě jsem jen napsal článek o biomatkách s názvem ,,Biomatka, kdo je víc,, a dal ho na internet.

https://www.sefkucharuvdenik.cz/l/biomatka-kdo-je-vic/

Bože, co já dostal jmen, kolik urážek a hanlivých komentářů.

Konečně jsem si vyzkoušel jaký to je být veřejně pranýřován, urážen, zneuctěn....

Díky tomu jsem pochopil, že jsem takzvaně tnul do živého. Uvědomil jsem si, kolik biomatek mezi námi a okolo nás žije. Protože, byť většina ke svému komentáři napsala ,,NEJSEM BIOMATKA,, moc dobře vím odkud vítr vane.

A tak jsem se rozhodl se tomuto tématu věnovat minimálně ještě jednou a biomatky nasrat ještě o trochu víc.

Vážené biomatky,

můj poslední článek o vás neměl za úkol vás naštvat. Prostě jsem chtěl poukázat na některé absurdity vašeho chování. Upozornit na nebezpečí, které plyne z toho, že nenecháte své děti očkovat. Upozornit na nebezpečí domácích porodů a ukázat na absurditu vašeho bytí a žití.

A ikdyž jsem nemyslel, že bych pokračování psal, vy jste si o něj vlastně řekly.

A asi úplně nejvíc mě na té biodemagogii štve to, že nenecháváte své děti očkovat.

Jak tak hledám o biomatkách informace, narazil jsem na různé blogy a bioporadny.

Fascinovalo mě, jak si biomatky mezi sebou radí, která školka nevyžaduje potvrzení o očkování a jak to obejít.

Stačí prý potvrzení, o alternativní formě očkování a oni vás vezmou atd..

A k tomu úžasné komentáře biodementních matek typu, copak naše dítě bude chodit do školky v Pákistánu, aby bylo očkováno proti smrtelným nemocem?

Ne biomatko, nebude. Ale vzhledem k tomu, že se otevřely hranice, lidé cestují, tak se stane, že si někdo něco z cest přiveze, nebo nám do Čech někdo nějakou nemoc doveze v rámci své návštěvy. Tomu se neubráníme. A vzhledem k tomu, že ne všichni žijeme na biostromě a hrajeme si s biošiškami, tak riziko, že naše děti něco chytnou je veliké.

Nedávno jsem měl v hotelu na praxi jednu studentku. Studovala vysokou školu hotelovou a každou středu u nás měla praxi.

Jednou ji tak poslouchám, jak se baví se svým spolužákem a povídá:

,,Stejně nechápu, proč se teď všichni jezdí do Osvětimi čumět na ten koncentrák? Přijde mi to absurdní. Když tam za války mohli, tak tam nikdo nechtěl a teď se tam stojí fronty.

Omlouvám se za tento příspěvek, ale ta slečna, byť nepatří do kategorie BIO, je snad ještě blbější než ta biomatka s Pákistánem.

Minulý článek o biomatkách byl samozřejmě lehce nadnesený. Nemyslel jsem si, že by všechny biomatky vypadaly stejně a měly stejné příznaky. Říkal jsem si, jedna čte svému malému synovi složení potravin, druhá používá bio látkové pleny, třetí nechává své děti hrát se šiškami, čtvrtá kojí zásadně na veřejnosti atd... A když se to spojí dohromady, je z toho biomatka jako když střelí.

Ale ukázalo se, že ona to nebyla jen fixe. Ony nám tu ty biomatky takto pěkně po světě chodí a ještě se rozčilují, když o nich píšu.

A tak mě napadlo, vždyť po světě chodí spousta normálních matek, které ještě nejsou biomatky a strašně by jimi chtěly být.

Pro ně jsem si připravil takové malé osmero dobré biomatky.

1. Oproti běžnému rodiči je biomatka naladěna na takovou jakoby alternativní notu. Musíte ke svému potomkovi přistupovat tak nějak intuitivně. Rozhodně neposlouchejte rady rodičů /tedy nejedná-li se o biobabičku/ neposlouchejte rad doktorů. Informace o výchově čerpejte na Bioblogu od biomatek a samozřejmě od selského rozumu. Důležité je číst pod články komentáře a rady afektovaných bioslepic, které si biokůrou již prošly a jsou tedy zasvěcenými biomatkami a staly se z nich jakýsi biokazatelé.


2. Debilní jméno. Předem se omlouvám všem, kteří dali svým dětem

řekněme neobvyklé jméno, mají k tomu dobrý důvod a nejsou biomatkami.

To, že jste biomatka, musíte dát světu najevo. A aby nikdo nebyl na pochybách, a aby bylo patrné, že jste odhodlaná biomatka, je třeba začít hned po narození vašeho BIOMIMINKA.

Pojmenujte své dítě například Zachariáš, Serapión, nebo Filoména.

Jsem přesvědčen, že narazíte na ještě zajímavější a kontroverznější jména, ideálně která nejsou v kalendáři.

Když už dítěti kurvíte život, dělejte to pořádně už od začátku.

3. Mějte svého šamana.

Běžná trapná NEBIOMATKA zajistí svému dítěti pediatra, klidně již před porodem, aby se následně na NEBIODÍTĚ podíval a zkontroloval ho.

Nikoli však biomatka. Ta si v diskuzích najde kontakt na šamana.

Pokud šaman nemá čas, zkuste jiného. Kdyby ani ten neměl čas, nevadí, bude stačit kartářka, nebo mu nechte udělat horoskop.

4. Rozhodně roďte doma. Připojte se ke skupině vyznávající domácí porody a patřičně

to vytrubujte do světa. Všichni musí jasně vědět, že do porodnice NE. Léky NE, Epidural NE.

Jak jsem četl v diskuzích, v porodnicích je to o hubu. Až 20 % rodiček v porodnicích umírá. Taky se prý často stává, že vám vymění dítě.

Jako to je strašná představa. Celých 9 měsíců se staráte a těšíte se na ten svůj BIOUZLÍČEK. Hýčkáte ho, čtete mu složení z obalů již, když je v bříšku, porodní dula s vámi pro jistotu již 4 měsíce bydlí, děláte vše, aby se miminko narodilo zdravé, a oni vám ho vymění? Na místo BIOŠTĚSTÍ si domů přinesete cizího NEBIOSPRATKA a ještě o tom nevíte? Tak porodnice rozhodně NE!!!

To takový domácí porod s ostřílenou dulou, nebo porodní asistentkou, která má kurz první pomoci udělaný na internetu, to je jiné kafe. Nikde nic nepípá, nic vás neruší, neničíte si život chemickými jedy, a kdyby se něco pokazilo, zkušeně přiloží měsíční kameny a problém vyřešen.

5. Vašeho BIOMILÁČKA zásadně NEOČKOVAT!!!

Víte, jaká svinstva se do dětí dostávají? Představte si a to mám taky z BIODISKUZÍ od BIOKRAV: očkování prý způsobuje autismus. A dokonce prý vláda dětem očkuje rakovinu, aby je pak za velký prachy mohli léčit a abychom se nepřemnožili.

Takže vyvarujte své BIODĚŤÁTKO té hrůze a nedávejte ho očkovat. Možná se to někomu z vašeho okolí nebude líbit, ale vy si nedávejte poradit. Jste přeci biomatka a jen biomatka zodpovídá a rozhoduje o svém BIOMILÁČKOVI.

S partnerem konzultovat netřeba, ten již s vámi patrně v této fázi společnou domácnost nesdílí.

6. Pleny NE!!! Ty umělé už vůbec ne. Na cestu pleny z biobavlny. Doma bez plen.

Neznáte? Takže asi takhle: Miminko nemá pleny. Nenechávejte ho se v tom škrtit. Navíc to má špatný vliv na kyčle. Takže miminko zásadně bez plen a vy ho pak dáváte vypráznit do nějaké BIONÁDOBY. Pravá biomatka totiž pozná, kdy se jejímu BIOZLATÍČKU chce.

Podle diskuzí je to vše o komunikaci mezi biomatkou a biomiminkem!!!

Praxe je pak taková, že má BIOMIMINKO posrané nejen bodýčko, ale i postýlku, ale nezoufejte, ta komunikace se časem zlepší.

7. Hlavně žádní doktoři. Co jako, že vaše dítě díky tomu, že není očkováno má záškrt?

To je toho!!! To nevadí. Hlavně že nemá autismus, nebo naočkovanou rakovinu.

Vy se v první řadě uklidněte. Koukněte na diskuze na netu, co se tam píše o alternativní léčbě záškrtu. Poraďte se se svým šamanem a hlavně

!!!!poraďte se s holkama ze skupiny na facebooku!!!

To zabírá skoro vždy. K doktorce nechoďte. Většinou je to blbá kráva.

8. A poslední rada. KOJIT, KOJIT A ZASE KOJIT.

Pokud vaše BIODÍTĚ ještě z nějakého důvodu žije, kojte ho, co to dá. Prvně bude zdravé a za druhé ušetříte za jídlo.

Hlavně a teď pozor vztah BIOMATKY a BIOPOTOMKA se dlouhým kojením neuvěřitelně prohloubí.

Takže, myslím si, že neprohloubí vztah BIOMATKA vs BIOPOTOMEK víc než pěkné kojení na maturitním plese.

Tak vy naše budoucí BIOMAMINY, držím vám palce, ať to vyjde.