Články Radka Pálky

 

Gastro vtipy

28.03.2020

Poslední dobou jsem se nechal unést událostmi poslední doby. Myslím, že nastal čas situaci trochu odlehčit. Proto jsem si dovolil na dnešní den sepsat několik vtipů z kuchyně, restaurace, nebo jen tak......

Cestovní ruch je ve velké krizi. Čínský virus a všechna logická opatření všech zemí světa mají za následek, že se necestuje, a dlouho cestovat nebude.

V posledním článku jsem vzdával hold panu Babišovi a české vládě. Rozhodně to teď nechci jakkoli vetovat. Stojím si za svými činy ať je to jak chce. A přesto, že jsem stále přesvědčen, že on i Vláda tuto krizi zvládají dobře, nechci dál pokračovat v hodnoceních Vlády. Odborníků na politiku je plný Facebook.

Všichni, kdo jsme rodiči, vzpomínáme na nepříjemné zážitky z dětství, kdy na nás naše vlastní matky vytáhly nasliněný kapesník a nejlépe před spolužáky nám z tváří pořádnou silou začaly dřít špínu. Nebo v pubertě nám ideálně opět na veřejnosti chtěly naše matky vymáčknout vyzrálého beďárka, kterého jsem si dlouhé dny pěstoval, aby všichni věděli

Právě skončilo období vánočních večírků. Spousty firem se se svými zaměstnanci setkávají v různých restauracích. Společně hrají bowling, únikové hry, nebo si jen tak posedí u sklenky svařáku. Mnoho firem dokonce vyjíždí za hranice měst. Svým zaměstnancům hradí pobyt, jídlo, pití, no každému jak hrdlo ráčí.

V množství soutěží, kterými nás veřejnoprávní a komerční televize zásobují, si asi běžný smrtelník ani nevšimne, že mimo velmi sledované StarDance, či Česko-Slovensko má talent v Čechách též probíhají ne tak sledované, přesto velmi důležité soutěže kuchařské.

30 let svobody

12.11.2019

Teď je čas, kdy všichni hodnotí, rekapitulují, ohlíží se a vzpomínají.

Food porno

04.11.2019

#foodporn, #food, #instafood, #foodie, #foodlover atd...

Vždycky jsem si říkal jaké to asi je, když nějaká slavná osobnost vydá nějaké prohlášení, nebo fotku na Instagram a hned se najde hromada hulvátů, kteří to mají tendenci kritizovat, komentovat a urážet.

Když jsem napsal článek Kam zmizeli číšníci 2, kde jsem psal o problémových hostech,

Kam zmizeli manažeři? To je otázka. Možná by měla spíše znít: Kam zmizeli dobří manažeři?